Захист дітей від сексуальної експлуатації та насильства

img_20161118_114016_05318 листопада співробітники молодіжної превенції Попаснянського відділу поліції сумісно зі співробітниками Попаснянського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції та представником служби у справах дітей Попаснянської РВЦА завітали до Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту, Попансняської гімназії № 20 та Гірської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та провели з учнями вікторину у рамках круглого столу на тему: «Захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства».
Співробітники відділу поліції роз’яснили студентам та учням про те, що жертвою сексуального насильства може стати кожна особа, незважаючи на вік та стать, тому треба бути обережними та уважними та уникати ситуацій, які можуть призвести до фактів насильства, а саме: не допущення знаходження у громадських місцях без присутності дорослих осіб, знайомство з підозрілими особами.
Учні мали змогу задавати відповідні питання з наведенням конкретних прикладів, ситуацій, які можуть статись з ними, співробітниками правоохоронних органів надані детальні відповіді на запитання та роз’яснено порядок першочергових дій у разі скоєння відносно них або інших осіб сексуального насильства. Учням було надано контактні телефони чергової частини Попаснянського ВП для звернення по допомогу у разі необхідності.
По завершенні зазначених заходів працівники Попаснянського ВП та Попаснянського РВ КВІ побажали учням успіхів у навчанні, міцного здоров’я та мирного навчального року.
С. Курілов, ст. інспектор Попаснянського ВП,
А. Коренюк, фахівець Попаснянського РВ КВІ

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: