Змагання з настільного тенісу

Згідно календарного плану продовжуються районні спортивні змагання. Так, 25 листопада у спортивному залі ДЮСШ відбулися районні змагання з настільного тенісу сdscn4497еред учнів загальноосвітніх шкіл району. Організатором змагань виступила районна державна адміністрація, сектор молоді та спорту.
У параді-відкритті районних змагань прийняв участь перший заступник голови, в.о. голови райдержадміністрації – керівника районної військово-цивільної адміністрації Микола Ханатов, який звернувся зі словами привітань та побажань. Капітанам команд було надано право під гімн України підняти державний прапор.
У районних змаганнях прийняли участь команди: Комишуваського НВК, Новотошківського НВК № 10, Врубівської ЗОШ, ЗОШ № 24, ЗОШ № 21, ЗОШ № 1, гімназії № 20 та гімназії № 25.
Змагання проводилися у командному заліку (2 юнаки та 1 дівчина) у двох підгрупах. В результаті спортивної боротьби цього разу місця розподілилися наступним чином: І місце — команда Врубівської ЗОШ, на ІІ місці команда Комишуваського НВК, ІІІ місце за командою гімназії № 20.
Команди, які зайняли призові місця, були нагороджені грамотами, медалями та статуетками від сектору молоді та спорту райдержадміністрації.
Е. ГАВРАШЕНКО, завідувач сектору молоді та спорту РДА
dscn4518

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: